در حال حاضر ثبت درخواست وام ازدواج برای برخی بانک ها امکان پذیر نیست چرا که این بانک ها در لیست بانک های دارای بودجه در استان مورد نظر نیستند. در ضمن ممکن است در ساعاتی از شبانه روز که شما به سایت مراجعه نمی کنید بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شود و بلافاصله از لیست خارج شود و شما متوجه نشوید. به همین دلیل ما جهت رفاه حال شما عزیزان خدمتی را ارایه نموده ایم که از این طریق شما درخواستتان را برای ما ارسال می کنید و ما در اولین فرصت پیش آمده (به محض این که بانک مورد نظر شما به لیست بانک های دارای بودجه اضافه شد) اقدام به ثبت اطلاعات شما در سایت اصلی وام ازدواج و ارسال کد رهگیری برایتان می نماییم .
به این ترتیب اگر در ساعاتی که شما به سایت مراجعه نمی کنید نیز بانک مورد نظر به لیست بانک های دارای بودجه در استان شما اضافه شود شما چیزی را از دست نداده اید و ما برای شما درخواستتان را ثبت می کنیم. پس اگر مدت زیادی است که می خواهید تقاضای وام ازدواج بدهید اما به دلیل نبودن بانک مورد نظرتان در لیست بانک های دارای بودجه در استان شما موفق نشده اید، وقت را تلف نکنید و درخواستتان را برای ما ارسال کنید.مراحل ثیت نام:
1- انتخاب استان و بانک مورد نظر از لیست پایین صفحه.
2- پرداخت هزینه ثبت نام (5000 تومان)

3- تکمیل فرم درخواست وام ازدواج موجود در سایت ما

4- دریافت کد رهگیری از طریق پیامک روی شماره موبایلی که مشتری در سایت ثبت نموده. ( وابسته به شرایط بین 1 روز تا یکماه زمان می برد )
5- مراجعه به بانک و دریافت وام پس از یک هفتهپیش از ثبت نام در سایت ما ابتدا مطمئن شوید که بانک مورد نظر شما در سایت اصلی وام ازدواج دارای بودجه نیست و شما نیز قبلا در سایت اصلی ثبت نام نکرده باشید.


*لازم به ذکر است که برخی بانکها مانند سپه و رفاه به ندرت به لیست بانک های دارای بودجه اضافه می شوند و اگر آن ها را انتخاب کنید ممکن است چندین ماه طول بکشد تا ثبت نام شما در سایت اصلی انجام شود ( در صورتی که اجباری به گرفتن وام از بانکهای نام برده ندارید سایر بانکها را انتخاب کنید. !! )