کوپ مو (Haircut)

ارائه کليه خدمات کوتاهي مو همگام با جديدترين متدهای روز دنيا و انجام Haircut ژرنالي برای مشتريان توسط متخصص کوتاهي مو
معمولا مو و ناخن ما به طور مرتب بلند می شود و بایستی کوتاه شود و اگر این دو عضو بدن ثابت باشند ،مشکلاتی را برای انسان به بار می آورند اما در کوتاه کردن آن فواید بسیاری نهفته است.
موهای کوتاه یک پدیدهی نسبتا مدرن است، چرا که پیش از قرن گذشته در بین خانمها هرگز وجود خارجی نداشته است. همچنین موهای کوتاه جذابیت منحصر بفرد و البته مزایایی هم دارد. اگر در حال حاضر موهایتان کوتاه است، به آن ببالید و خودنمایی کنید و اگر گیسوان بلندی دارید، پس از خواندن ادامهی مطلب به تغییر استایل خود فکر کنید!

۱.نیاز به نگهداری کمتر
پیش از اینکه از خانه بیرون روید، باید برای موهای بلندتان وقت بگذارید و بیاراییدش. همچنین موهای بلند زمانی که ورزش میکنید میتواند شما را به زحمت بیندازد. اما موهای کوتاه، نیاز کمتری به نگهداری دارد و بسیار مناسب خانمهای امروزی است، خانمهایی که کار میکنند و کارهای مهمتری از رسیدگی به موهایشان دارند.

۲. چابکی را احساس کنید
هر چقدر موی بیشتری روی سر و شانههایتان باشد، بار بیشتری بر دوش خود احساس خواهید کرد. موهای بلند نمیتوانند همینطوری ول و بهم ریخته رها شوند، همیشه احتیاج دارید تا آنرا جمع کنید. اما موهای کوتاه طعم آزادی را به شما خواهند چشاند. بدون وجود موها بر روی شانه و پشت خود، احساس خواهید کرد که آزادترید!

۳. امکان استفاده از هدبند و کلیپس
شما میتوانید از وسایل دخترانه همچون هدبند، روسری یا کلیپس برای آراستن موهای کوتاه خود استفاده کنید. حتی برخی از وسایل آراستن مو مناسب موهای بلند نیستند. کلیپسهای زیبا و رنگارنگ، و روبانهایی شیک وجود دارد که میتوانند شما را بین بقیهی دختران برجسته کنند. پیشنهاد میکنیم موهایتان را کوتاه کنید و به هیچ وجه نگران آراستن آن نباشید.

۴. شانه کردن موها با دست
موهای بلند عموما درهم و برهم میشود و نیاز دارید تا در طول روز دائم آنرا برس کشیده یا شانه کنید. اما در مورد موهای کوتاه نیازی به سختی کشیدن نیست، چرا که میتوانید به راحتی آنرا با انگشتانتان مرتب کنید، هر جا و در هر زمان.

۵. چهرهتان را باز میکند
مدل موهای کوتاه همانند مدل مصری، پوشندهاش را گشاده رو و چهرهای باز به او خواهد بخشید. درست است که موهای بلند به یک چهره، حس زنانگی و لطافت میبخشند، اما اگر شما صاحب یک صورت شیرین و دلنشین هستید چرا آنرا در میان گیسوان بلند خود مخفی کنید؟
۶. شامپو و نرمکنندهی کمتر
در اینباره فکر کنید. اگر موهای کوتاهی داشته باشید، آنگاه مقدار شامپو و نرم کنندهای که استفاده میکنید بسیار کمتر خواهد بود. بنابراین از آنجایی که دیگر نیاز نیست زود به زود شامپوی نو بخرید، میتوانید پولتان را پسانداز یا برای نیازهای دیگرتان خرج کنید. همچنین در استفاده از محصولات دیگری که برای آراستن موهایتان نیاز دارید، همچون روغن، موس یا اسپریها نیز صرفهجویی میشود.

۷. چهرهای جوان پیدا کنید
تقریبا همهی خانمها در زمانهایی از زندگیشان در مورد سنشان دروغ میگویند! آنها از کرمهای ضد پیری، پیشگیری کنندهی چروک، لوسیونها و برنامههای غذایی مختلف استفاده میکنند. آنها به جراحان زیبایی مراجعه میکنند تا جوانتر بشوند. بهرحال یک راه هم برای اینکه بدون هزینهی زیاد یا به خطر انداختن سلامت پوستتان جوانتر بنظر برسید، این است که موهایتان را کوتاه کنید!

کسی که موهایی کوتاه دارد ظاهر جوانتری پیدا خواهد کرد، بنابراین اگر احساس میکنید ظاهرتان از سن حقیقیتان پیرتر نشان میدهد یا اینکه آرزو میکنید از سنی که دارید جوانتر بنظر برسید موهایتان را کوتاه کنید.

آیا تا بحال موهای کوتاه را تجربه کردهاید؟ دیدگاههای خود را در این مورد با ما و خوانندگان دیگر در میان بگذارید.